APP Persian Website Logo

مشاوره تعالی سازمانی

تعالی عملیاتی برای درک چالشهایی که امروزه مشاغل با آن روبرو هستند از اهمیت بسزایی برخوردار است. مشاغلی که به برتری عملیاتی بپردازند از این موقعیت برخوردارند که خود را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات بی نظیر به مشتریان معرفی می کنند. در ارشیا پاد پارسیان، ما در کنار اعضای تیم شما کار خواهیم کرد تا با هزینه و تلاش کمتر ، ارزش بیشتری به مشتریان خود ارائه دهید. بهبود فرایند های کسب و کار مدیریت زنجیره تامین مشاوره بازرگانی سازمانهای پشتیبان مدیریت دانش.

1. بهبود فرایند های کسب و کار

بهترین لغتی که می تواند فرآیند مربوط  به مدیریت بهبود کسب و کار (BPI)  را توصیف کند واژه “تغییر” است. BPI، رویکردی نظام مند است که هدف آن، کمک به سازمان هاست تا بتوانند با تکیه بر عوامل اشاره شده در زیر تغییراتی چشمگیر در زمینه چگونگی انجام کسب و کار خود ایجاد کنند:

  1. .     تعریف مجدد اهداف استراتژیک
  2. .    همراستا سازی فرآیندها با این اهداف و تعیین روند های بازار
  3. .    بهینه سازی خدماتی که برای مشتریان یا ذینفعان ارائه می شود

بهبود فرآیند کسب و کار، نقش بزرگی در تولید محصولات و خدمات مبتکرانه ایفا می کند که همه اینها بمنظور رضایتمندی کامل مشتری است. اما باید در نظر داشت که تغییرات باید به طور مستمر اعمال شوند. حتی سیستم هایی که به بهترین نحو مدیریت می شوند هم ممکن است به مرور زمان با خطا مواجه شوند.” فرآیند نوآوری” باید همیشه در رأس لیست اولویت های یک کسب و کار باشد. لذا ما در ارشیا پاد پارسیان در تمامی مراحل طراحی، اجرا، پایش و بهبود در کنار شما، مناسب ترین روش را جهت بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار شما به وجود خواهد آورد.

2. مدیریت زنجیره تامین

ارشیا پاد پارسیان با داشتن شبکه ای از متخصصین در بخش های مختلف زنجیره تامین (برنامه ریزی تقاضا و تامین، منبع یابی و تدارکات، تولید، انبار، حمل و نقل و توزیع)، تجارب مفید در شرکت های بین المللی داخلی و خارجی در صنایع مختلف دارا می باشد. کسب و کارهایی که با مشکلات زیر مواجه هستند می توانند از خدمات ما در این بخش بهره مند شوند: هزینه ای اضافی و دوباره کاری در بخش های عملیاتی فروش از دست رفته ناشی از عدم موجودی یا دپو کالاهای غیر قابل فروش به دلیل عدم پیش بینی مناسب در تامین و تدارکات زمان تحویل نامطلوب از منظر مشتریان ناهماهنگی در بخش های مختلف زنجیره ارزش نارضایتی مشتریان از فرایندهای عملیاتی و تامین و تحویل کالا توقفات زیاد در بخش های عملیاتی و اتفاقات پیش بینی نشده

3. مشاوره بازرگانی

با توجه به تغییر و تحولات پیش آمده در حوزه تجارت های بین المللی، امروزه  شرکت های تجاری که به دنبال واردات کالا یا صادرات محصولات خود می باشند، می بایست گزینه های متعددی را در این زمینه ها بررسی کنند و با برخورداری از دانش و اطلاعات کافی در حوزه های مختلف تجاری تصمیم گیری نمایند؛ اما با توجه به گستردگی فعالیت های تجاری و قوانین حاکم بر این فعالیت ها کسب تجربه در تمام این زمینه ها امری دشوار، پر هزینه و زمانبر می باشد، از این رو شرکت ارشیا پاد ارسیان با ارائه خدمات مشاوره بازرگانی در تمام زمینه های تجاری می توانند به تجار و بازرگانان کمک کنند تا تجارت های داخلی و خارجی با کمترین میزان خطا و زیان به انجام برسند.

4. سازمانهای پشتیبان

دغدغه اصلی هر سازمان تحقق اهداف و ماموریت های اصلی آن سازمان است که در این راه برای اثربخشی بیشتر از راهبردهای مختلفی از جمله برون سپاری نیز استفاده می شود. برون سپاری فرآیند کسب وکار یا BPO با گذشت زمان و نوآوری های فراوان در تکنولوژی تکامل پیدا کرده و روند پیشرفتBPO  رو به رشد است؛ به طوری که اغلب سازمان ها برای بهره وری بیشتر تمایل به استفاده از آن دارند BPO. برون‌سپاری فرآیند های اجرایی و تکرار پذیر درون سازمان است و در واقع آن قراردادی است که سازمان برای محول کردن بخشی از عملیات و مسئولیت های فرایند کسب و کار، با شخصی ثالث منعقد می کند، تا این خدمات را ارائه دهد. درآمد حاصل از صنعت جهانیِ خدمات برون‌سپاری به طور پیوسته سال به سال در حال افزایش است که نشان دهنده تمایل رویکرد های جدید مدیریتی به سمت برون سپاری امور یاد شده است. BPO  به دو دسته تقسیم می‌شود:

برون‌ سپاری واحدهای اداری

برون  سپاری واحدهای پشتیبانی و روابط عمومی

شرکت ارشیا پاد پارسیان با داشتن ارتباط گسترده با شبکه ای از واحد های اداری و پشتیبانی جهت طراحی مدل مطلوب برون سپاری با شما همراه خواهند بود.

5. مدیریت دانش

مدیریت دانش، مدیریت دانایی یا مدیریت اندوخته‌های علمی (Knowledge Management) یا به اختصار KM، فرآیند آگاهانه تعریف، حفظ و اشتراک دانش و تجربه افراد در یک جامعه یا سازمان است. در عصر اطلاعات، مزیت اصلی در سرمایه دانش نهفته است. دانش در دنیای پیشرفته امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به مزیت رقابت اصلی سازمان‏ها می‏باشد. روند اوج یافتن نقش دانش، نوآوری و فناوری‏های نوین در ایجاد مزیت‏های راهبردی و اهمیت یافتن ارزش منابع دانش در اداره سازمان‏ها موجب شده است تا مقوله مدیریت دانش در قلب سیاست‏های راهبردی سازمان‏ها جای گیرد. بر این اساس، توجه ویژه به مدیریت دانش از جهت تحقق اهداف سازمان‏ها ضروری به نظر می‏رسد. البته سازمان‏ها بدون داشتن استراتژی مشخصی در استفاده از مدیریت دانش نمی‏توانند بهره‏ای از این کارکردها داشته باشند و می‏بایست در این خصوص سیاست‏های راهبردی تدوین گردد لذا ارشیا پاد پارسیان در تمام مراحل تدوین تا اجرا و آموزش در کنار شما خواهد بود. خدمات ما ارزیابی، پردازش، پیشرفت